Laminátové podlahy

Laminátové podlahy
Provádíme dodávku a montáž kvalitních laminátových podlah v Šumperku a Olomouckém kraji.
Stálou popularitu laminátových plovoucích podlah v Šumperku zajišťuje řada lákadel: rychlá instalace pomocí zámkového spoje, cenová dostupnost, moderní design a možnost snadné výměny jednotlivých lamel.
Právě u laminátové podlahy Šumperk  ovšem - víc než u kterékoli jiné - záleží na kvalitě. Jednak by laminát měl snést co nejvyšší zatížení (zátěžová třída zde může být až AC 5/33 - pro vysokou komerční zátěž), jednak by desky měly mít voskované spoje (aby nevrzaly) a impregnované hrany (aby ve styku s vodou nebobtnaly). Kvalita je však podstatná také u izolační podložky plovoucí podlahy: bez ní by podlaha zůstávala hlučná a studená a její životnost by nepřesáhla 20 let.


V případě laminátové plovoucí podlahy v Šumperku tedy lze najít ideální řešení pro většinu bytových prostor. Tam, kde nechcete příliš investovat (např. v podnájmu), rozhodně najdete slušnou levnou podlahu na pár let. Chcete-li ovšem najít luxusní a moderní řešení, tak pro Vás máme i širokou nabídku kvalitních designových laminátů.
Laminátové plovoucí podlahy jsou vhodné jak pro obytné, tak pro intenzivně využívané plochy, veřejné prostory. Vrchní vrstva je tvořena otěruvzdorným tvrdým laminátem, odolávajícím žáru cigarety, kolečkovým židlím, jehlovým podpatkům...


Životnost: od 10 let až po cca 30 let.