Vinylové podlahy

Provádíme dodávku a montáž  kvalitních vinylovych podlah v Šumperku a Olomouckém kraji.

Vinylové podlahy se vyznačují vysokou odolností a snadnou údržbou.
Vinylové podlahy v Šumperku jsou oblíbené díky své vysoké odolnosti a životnosti. Jejich vzory napodobují vzhled různých přírodních materiálů tak věrně, že že jsou téměř k nerozeznání od pravého dřeva nebo kamene. Vinylové podlaze nevadí vlhkost ani případné nečistoty - lze je jednoduše setřít navlhčeným mopem. Vinylové podlahy v Šumperku jsou navíc oproti laminátovým podlahám velmi tiché - jejich pořízením tedy potěšíte také své sousedy.
Vinylové podlahy spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort, který se dá použít ve všech prostorách. Povrch je odolný proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, není náročný na údržbu, výborně tepelně izoluje a je vhodný pro podlahové vytápění. Vinylová podlaha se pokládá celoplošným lepením nebo volnou pokládkou (plovoucím způsobem).

S výběrem vinylové podlahy vám rádi poradíme..

Typy vinylových podlah

·    Plovoucí vinylové podlahy
Vinylové plovoucí podlahy nemusíte lepit k podkladu. Oproti vinylovým podlahám učeným k lepení mají větší tloušťku, ale zato snesou drobné nerovnosti.

·    Vinylové podlahy lepené
Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti.

Podklad pro vinylové podlahy lepené musí být vždy rovný a pevný, bez prasklin a nežádoucích spár. Nerovnosti povrchu vyrovnáme nivelační stěrkovací hmotou.